Rada Nadzorcza

Rada Nadzorcza

 

Krzysztof Masłowski – Członek Rady Nadzorczej

Absolwent Wyższej Szkoły Turystyki i Hotelarstwa w Warszawie. Od ponad 15 lat zaangażowany zawodowo w obszarach zarządzania sprzedażą, obsługą klienta i marketingiem. Tworzył i zarządzał dużymi organizacjami Contact Center (komercyjnymi oraz in-house). W latach 2008-2009 Dyrektor Obsługi Klienta i Sprzedaży oraz Członek Zarządu Call Connect Sp. z o.o. (spółka grupy kapitałowej Internet Group). Następnie przez trzy lata od roku 2009 zajmował stanowisko Dyrektora Sprzedaży Strategicznej w Arteria S.A. Prezes Zarządu i dyrektor zarządzający Mobilne Finanse Sp. z o.o. w latach 2012-2013. Jako Dyrektor Sprzedaży współpracował z kilkoma organizacjami finansowymi w Polsce. Od 2015 roku jako Dyrektor Operacyjny w Dazumi Sp. z o.o. jest odpowiedzialny za operacyjne zarządzanie spółką oraz koordynację i zarządzanie strategicznymi projektami spółki, m.in. Stacja z Paczką (projekt logistyczny przy współpracy z Orlen, UPS i Pocztą Polską).

Sylwia Puczyńska – Członek Rady Nadzorczej

Wykształcenie wyższe-uzyskany tytuł- mgr prawa 2004 Wyższa Szkoła Handlu i Prawa im. Ryszarda Łazarskiego. Prowadzi własną Kancelarię Prawną od 2005 oraz Biuro Nieruchomości. Zajmuje się analizą rynku nieruchomości, doradztwem inwestycyjnym i prawnym. Kieruje gronem doświadczonych ekspertów i współpracowników, którzy prowadzą, duże i skomplikowane projekty na rynku nieruchomości i związanej z nim działalności inwestycyjnej.

Marcin Ostrowski – Członek Rady Nadzorczej

Ukończył studia na Akademii im. Leona Koźmińskiego w Warszawie. Od 1997 roku pracuje w sektorze finansowym. W latach 1997-1999 w Domu Maklerskim Powszechnego Banku Kredytowego S.A., następnie w okresie od 1999 do 2007 w PKO BP S.A. oraz PKO BP S.A. BDM – m.in. w wydziale zarządzania portfelem oraz pełniąc takie funkcje jak Naczelnik Wydziału Sprzedaży czy Zastępca Dyrektora Departamentu Bankowości Prywatnej. Doświadczenie zawodowe zdobywał pracując również w BZ WBK i w BNP Paribas Fortis.

Adam Jeleń – Członek Rady Nadzorczej

Kilkunastoletnie doświadczenie w bankowości(Citibank, Deutsche Bank) oraz 4-letnie w Legg Mason TFI

Paweł Krycki – Członek Rady Nadzorczej

Kilkunastoletnie doświadczenie głównie na rynkach europejskich, a także rynkach światowych w zakresie exportu i importu towarów, logistyki i usług. Od 2010 roku prowadzi działalność w postaci dystrybucji towarów na rynkach Unii Europejskiej.
Na Uniwersytecie Warszawskim ukończył studia z zakresu stosunków międzynarodowych. Biegle włada czterema językami. Jest aktywnym członkiem fundacji na rzecz rozwoju przedsiębiorczości na terenie Wielkiej Brytanii.